Za jakou cenu jsem schopna podstoupit přátelství....

31. října 2017 v 14:58 | Victoria
Přátelství....je všechno. Nikdy bys o něj neměla přijít... Udělej všechno pro to, aby sis ho udržela....Nikoho jiného už nemáš...
Začínám být alergická na tyhle věty!! Unavuje mě stereotyp těch skvělých nezlomných přátelství. Jak o sobě vědí všechno. Jak jim na sobě záleží. jsou pořád spolu nebo se objímají na každém rohu. Když je vidím ale, spolu a šťastné, tak vím, že jim vlastně závidím, protože vím, že toho se svým nejlepším přítelem nejsem schopna dosáhnout. Moc dobře chápu, že nejsme nejlepší přátelé jako ukázka z knížky. Vztah mezi námi je opravdu jako ta otřepaná věta - jsme jako na horské nekonečné dráze. Snažím se být tou, jakou bych měla pro něj být, ale tím to ubíjí moji osobnost.
Chápu, že se pomalu, opravdu hodně pomalu, dostáváme do toho stavu, kdy mu řeknu úplně všechno, ale je to můj cíl. I když nechci aby se to stalo, tak pomalu začínám své přátelství brát jako projekt. A vým, že kdyby se to dozvěděl, tak to b ude považovat za zradu, protože on se tak snaží. Vidím to něm. I když je to někdy dost hluboku. Ale on mě svým způsobem učí. Učí mě, jak si ze sebe udělat legraci a nebrat si vážně všechno, co o mně řeknou, protože to přesně já a on děláme. On se mi někdy směje a já se urážím. Obojí bez důvodu. Vím, že některé stereotypy už nesmažu a budou tu se mnou pořád. Ale chci se je naučit brát na lehkou váhu, sžít se s nimi. Je to moje součást. Ať už ji chci nebo ne.
Samozřejmě, že někdy mám chuť mu urvat hlavu nebo si vytrhat všechny vlasy. Někdy mě nepochopí, někdy mi ublíží, ale mně jde o to, kolikrát se mi omluví a řekne mi, že o mě nechce přijít. Protože to je to důležité. Umět vzít zpátky to, co jsi podělal. I když si myslí, že je právo na jeho straně. A že nejednou bylo. Ale jedno je na našem přátelství špatně. Aspoň podle ostatních..nikdy si to neřekneme před ostatními. A proto mám někdy dost velké pochybnosti, jestli mě má tak rád, jak rád tvrdí. ON jestli mě má rád, ne já jeho, protože já ho naprosto zbožňuju.

Victoria
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 KAY KAY | Web | 31. října 2017 v 15:08 | Reagovat

Neexistuje žiadna definícia ideálneho priateľstva, každý z nás funguje inak a každý má iné priority... Ste jednoducho iní, na tom nie je nič zlé :) A možno to chce len čas, aby pochopil, ako veci vnímaš aj ty, prípadne sa s ním o tom niekedy ak bude vhodná príležitosť skús porozprávať otvorene, pretože aj keď je to ťažké, otvorená komunikácia je kľúčom :)

2 Eliss Eliss | Web | 31. října 2017 v 16:43 | Reagovat

Taková ty objímací přátelství se velmi brzy rozpadnou, raději si važ toho co máš se svým kamarádem a nehroť to :)

3 XXD XXD | 26. ledna 2018 v 16:46 | Reagovat

Prostě mu řekni, že se ti líbí a přestaň ze sebe dělat blbku.

4 Eliškaakamyčka Eliškaakamyčka | 26. ledna 2018 v 16:47 | Reagovat

Nechápu, proč to všechno tak neuvěřitelně řešíš. Snažíš se být jen zajímavá, o ničem jiném to není.

5 Elen Elen | 26. ledna 2018 v 16:48 | Reagovat

To nejsou problémy. Děláš ze sebe to, co nejsi, aby jsi byla zajímavá. Prostě hovadiny, které nedávají smysl. Prostě to je jen další článek o tom, jak nemáš kamarády, musíš se přetvařovat, protože prostě nikdo nechápe, jak jsi úžasná. Co takhle se jít zamyslet nad tím, co vypouštíš na internet, nebo si to aspoň po sobě přečti, abys zjistila, co za rakovinu to je.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama